Műsor - Eredmények

Vas Megye - Eredmények - A csoport

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
507 Vasvári KSE COSMOS HOME 2017/10/13 20:45 51-50
(17-13,9-16,9-15,16-6)
Kardos László Általános Iskola Városi Sportcsarnok Bognár Tamás Szabó Dávid
506 CVSE KSz Kőszegi SE 2017/10/13 20:45 71-52
(18-15,19-8,22-15,12-14)
CVSE-Swietelsky Aréna Németh András Magyar Gyöngyi
508 Vépi Kosárlabda Csap. COSMOS HOME 2017/10/16 19:15 45-42
(11-14,15-9,9-4,10-15)
FM Daszk Vépi Középiskolája Csák Máté Károly Tóth Szabolcs

Vas Megye - Eredmények - B csoport

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
503 Deck Bistro SE Szombathelyi Egyetemi . 2017/10/11 20:45 63-73
(17-23,18-14,15-18,13-18)
SZMSZC Gépipari Szakközépiskolája Bognár Tamás Németh Balázs
504 Büki TK Autó Egyed HSE Vasalj. 2017/10/12 18:45 54-37
(15-12,17-7,15-10,7-8)
Bük Városi Sportcsarnok Magyari Tibor Nagy Zoltán
505 Répcelak SE BC Olad 2017/10/12 19:15 29-56
(10-16,6-12,5-16,8-12)
Répce Sportcsarnok Forrai Sámuel Szabó Dávid
509 Szombathelyi Egyetemi . Répcelak SE 2017/10/16 20:15 85-45
(21-13,22-13,20-10,22-9)
Nagy Lajos Gimnázium Forrai Sámuel Németh Balázs

Vas Megye - Műsor - A csoport

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
511 Vasi Kosár Klub Kőszegi SE 2017/10/20 19:15 SZMSZC Gépipari Szakközépiskolája Csák Máté Károly Nagy Zoltán
512 9700.hu Ingatlan Szombathelyi SI KA U18. 2017/10/20 20:15 Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Polyák Máté Magyar Gyöngyi
513 CVSE KSz Vasvári KSE 2017/10/20 20:45 CVSE-Swietelsky Aréna Pál Balázs Kiss Márton
516 Kőszegi SE 9700.hu Ingatlan 2017/10/24 20:15 Béri Balog Ádám Általános Iskola
517 Szombathelyi SI KA U18. COSMOS HOME 2017/10/25 18:20 Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Vas Megye - Műsor - B csoport

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
510 S.A.K.K. Büki TK 2017/10/19 19:15 Tinódi Sebestyén Gimnázium és Idegenforgalmi Vendéglátói Szakképző Iskola Esztergályos Róbert Szabó Dávid
514 Autó Egyed HSE Vasalj. Deck Bistro SE 2017/10/20 21:15 Körmend Városi Sportcsarnok Németh András Bognár Tamás

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. KOZMA Márk Norbert (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 47 2
2. FÖLDI Hunor (Vépi Kosárlabda Csapat) 34 2
3. HORVÁTH Dávid (COSMOS HOME) 32 2
4. SVAJDA Gábor (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 31 2
5. SIMON Bence (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 30 2
6. KOVÁCS Máté (Vépi Kosárlabda Csapat) 28 2
7. SILNICKI Zoltán Mihály (Répcelak SE) 27 2
8. MONDL Szilárd (9700.hu Ingatlaniroda) 26 1
9. SZANATI Mátyás (Vasi Kosár Klub) 22 1
10. HORVÁTH Péter (Deck Bistro SE) 21 1
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. KOZMA Márk Norbert (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 9 2
2. SIMON Bence (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 7 2
3. MONDL Szilárd (9700.hu Ingatlaniroda) 5 1
4. HORVÁTH Dávid (COSMOS HOME) 4 2
5. HORVÁTH Péter (Deck Bistro SE) 3 1
6. CSÁK Máté (Autó Egyed HSE Vasalja) 3 1
7. HENC Krisztián (9700.hu Ingatlaniroda) 3 1
8. KOVÁCS Máté (Vépi Kosárlabda Csapat) 3 2
9. SILNICKI Zoltán Mihály (Répcelak SE) 3 2
10. DR.TULOK Dávid (Deck Bistro SE) 3 1
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. MONDL Szilárd (9700.hu Ingatlaniroda) 26 1
2. KOZMA Márk Norbert (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 23.5 2
3. SZANATI Mátyás (Vasi Kosár Klub) 22 1
4. HORVÁTH Péter (Deck Bistro SE) 21 1
5. NYILICSKA Csaba (Kőszegi SE) 19 1
6. CSÁK Máté (Autó Egyed HSE Vasalja) 19 1
7. FANCSALI András (Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület) 19 1
8. BALOGH Zoltán (Vasi Kosár Klub) 18 1
9. KOVÁCS Balázs (Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület) 17 1
10. FÖLDI Hunor (Vépi Kosárlabda Csapat) 17 2
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. MONDL Szilárd (9700.hu Ingatlaniroda) 5 1
2. KOZMA Márk Norbert (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 4.5 2
3. SIMON Bence (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 3.5 2
4. HORVÁTH Péter (Deck Bistro SE) 3 1
5. CSÁK Máté (Autó Egyed HSE Vasalja) 3 1
6. HENC Krisztián (9700.hu Ingatlaniroda) 3 1
7. DR.TULOK Dávid (Deck Bistro SE) 3 1
8. FANCSALI András (Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület) 2 1
9. HORVÁTH Dávid (COSMOS HOME) 2 2
10. SZAKÁLY László (BC Olad) 2 1
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. SZANATI Mátyás (Vasi Kosár Klub) 11 1
2. BALOGH Zoltán (Vasi Kosár Klub) 7 1
3. KEREKES Gábor Ferenc (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 7 1
4. FANCSALI András (Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület) 6 1
5. KOVÁCS Balázs (Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület) 6 1
6. RÓZSA Péter (Vasi Kosár Klub) 6 1
7. TAKÁCS Martin (Büki TK) 6 1
8. JANZSÓ Milán (Deck Bistro SE) 6 1
9. ROZMÁN Kristóf (CVSE KSz) 6 1
10. NYILICSKA Csaba (Kőszegi SE) 5 1
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. ROZMÁN Kristóf (CVSE KSz) 5 1
2. VÍGH Károly (Répcelak SE) 5 1
3. MONDL Szilárd (9700.hu Ingatlaniroda) 4 1
4. HENC Krisztián (9700.hu Ingatlaniroda) 4 1
5. POLGÁR András (Büki TK) 4 1
6. HADNAGY Ádám (Autó Egyed HSE Vasalja) 4 1
7. BALOGH Rajmund (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 4 1
8. DÓKA Balázs (Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület) 4 1
9. WESZELOVITS Attila (9700.hu Ingatlaniroda) 4 1
10. MAGYAR Gergely (Szombathelyi SI KA U18/B) 4 1
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. TÓTH Olivér (COSMOS HOME) 7 1
2. FÖLDI Hunor (Vépi Kosárlabda Csapat) 6.5 2
3. NYILICSKA Csaba (Kőszegi SE) 6 1
4. ORBÁN Tibor (CVSE KSz) 6 1
5. HORVÁTH Péter (Deck Bistro SE) 4 1
6. CSÁK Máté (Autó Egyed HSE Vasalja) 4 1
7. BALOGH Zoltán (Vasi Kosár Klub) 4 1
8. HORVÁTH Roland (Kőszegi SE) 4 1
9. BARABÁS Krisztián (Kőszegi SE) 4 1
10. SZABÓ Ferenc (Kőszegi SE) 4 1
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. SZABÓ Ferenc (Kőszegi SE) 100% (4/4) 1
2. BALOGH Zoltán (Vasi Kosár Klub) 100% (4/4) 1
3. TAKÁCS Árpád (Deck Bistro SE) 100% (3/3) 1
4. NÉMETH Andor János (Répcelak SE) 100% (2/2) 1
5. TÓTH András (Vépi Kosárlabda Csapat) 100% (2/2) 2
6. SZAKÁLY Roland (BC Olad) 100% (2/2) 1
7. SZAKÁLY László (BC Olad) 100% (2/2) 1
8. POLGÁR András (Büki TK) 100% (2/2) 1
9. MEZÕ Tamás (BC Olad) 100% (2/2) 1
10. BERGHOFFER Tamás (BC Olad) 100% (2/2) 1
teljes ranglisták >>

Tabellák

A csoport

H Csapat M % Pt Gy V Dobott Kapott
1 Vasi Kosár Klub 1 1.00 2 1 0 72 18
2 CVSE KSz 1 1.00 2 1 0 71 52
3 9700.hu Ingatlan 1 1.00 2 1 0 70 53
4 Vasvári KSE 1 1.00 2 1 0 51 50
5 Vépi Kosárlabda Csapat 2 0.75 3 1 1 98 112
6 COSMOS HOME 2 0.50 2 0 2 92 96
7 Kőszegi SE 1 0.50 1 0 1 52 71
8 Szombathelyi SI KA U18/B 1 0.50 1 0 1 18 72

Alsóház csoport

H Csapat M % Pt Gy V Dobott Kapott
1 Vasi Kosár Klub 1 1.00 2 1 0 72 18
2 Szombathelyi Egyetemi SE 2 1.00 4 2 0 158 108
3 BC Olad 1 1.00 2 1 0 56 29
4 CVSE KSz 1 1.00 2 1 0 71 52
5 Büki TK 1 1.00 2 1 0 54 37
6 9700.hu Ingatlan 1 1.00 2 1 0 70 53
7 Vasvári KSE 1 1.00 2 1 0 51 50
8 Vépi Kosárlabda Csapat 2 0.75 3 1 1 98 112
9 COSMOS HOME 2 0.50 2 0 2 92 96
10 Deck Bistro SE 1 0.50 1 0 1 63 73
11 Autó Egyed HSE Vasalja 1 0.50 1 0 1 37 54
12 Kőszegi SE 1 0.50 1 0 1 52 71
13 Szombathelyi SI KA U18/B 1 0.50 1 0 1 18 72
14 Répcelak SE 2 0.50 2 0 2 74 141

B csoport

H Csapat M % Pt Gy V Dobott Kapott
1 Szombathelyi Egyetemi SE 2 1.00 4 2 0 158 108
2 BC Olad 1 1.00 2 1 0 56 29
3 Büki TK 1 1.00 2 1 0 54 37
4 Deck Bistro SE 1 0.50 1 0 1 63 73
5 Autó Egyed HSE Vasalja 1 0.50 1 0 1 37 54
6 Répcelak SE 2 0.50 2 0 2 74 141

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu