/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Műsor - Eredmények

Vas Megye

hun_vas 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
hun_vas19_001 Szombathelyi Egyetemi . Vasvári KSE 2019/10/14 19:45 94-56
(18-17,22-12,29-6,25-21)
Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Németh András Magyar Gyöngyi
hun_vas19_002 Pannonia SZSE Falco KC U20 2019/10/15 18:15 10-77
(2-23,1-16,2-23,5-15)
Árpádházi Szent Margit Általános Iskola és Gimnázium Sportcsarnoka DR. MAGYARI TIBOR Tóth Szabolcs
hun_vas19_005 Répcelaki SE S.A.K.K. 2019/10/17 19:30 42-62
(8-26,14-18,14-7,6-11)
Répce Sportcsarnok Polyák Máté NAGY ZOLTÁN
hun_vas19_003 Cosmos Home CVSE Vulkán Fürdő 2019/10/17 19:45 48-57
(14-21,12-11,9-15,13-10)
Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Csák Máté Károly Bognár Tamás

Vas Megye

hun_vas 

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
hun_vas19_006 BC Olad Kőszegi SE 2019/10/18 19:45 Kanizsai Dorottya Gimnázium Tóth Kálmán Németh Balázs
hun_vas19_004 9700.hu Ingatlan Deck Bistro SE 2019/10/18 20:15 Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Németh András Matucza Gyula
hun_vas19_007 Kőszegi SE Szombathelyi Egyetemi . 2019/10/22 20:55 Béri Balog Ádám Általános Iskola
hun_vas19_008 Büki TK Deck Bistro SE 2019/10/24 19:00 Bük Városi Sportcsarnok
hun_vas19_009 S.A.K.K. Pannonia SZSE 2019/10/24 19:15 Tinódi Sebestyén Gimnázium és Idegenforgalmi Vendéglátói Szakképző Iskola
hun_vas19_010 Cosmos Home Vasvári KSE 2019/10/24 19:45 Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
hun_vas19_011 BC Olad CVSE Vulkán Fürdő 2019/10/25 19:45 Kanizsai Dorottya Gimnázium

Ranglisták

Pont összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Kozma Márk Norbert (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 42 2
2. Balogh Zoltán Ádám (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 42 2
3. Tömböly Dávid (CVSE Vulkán Fürdő) 36 2
4. Tiborc Patrik Norbert (Falco KC U20) 32 2
5. Németh Péter (S.A.K.K.) 30 2
6. Kerekes Gábor Ferenc (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 30 2
7. Fekete Zoltán (Cosmos Home) 28 2
8. Lovász Kristóf (S.A.K.K.) 26 2
9. Simon Bence János (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 26 2
10. Németh Kristóf Imre (Falco KC U20) 24 2
teljes ranglisták >>

Hárompontos összes

P. Név Csapat Érték M.
1. Galambos Mátyás (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 8 2
2. Kulcsár András (Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület) 8 2
3. Kozma Márk Norbert (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 6 2
4. Lovász Kristóf (S.A.K.K.) 6 2
5. Simon Bence János (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 6 2
6. Szlávik Mátyás (Cosmos Home) 6 2
7. Németh Péter (S.A.K.K.) 4 2
8. Fekete Zoltán (Cosmos Home) 4 2
9. Bíró Emil Bálint (CVSE Vulkán Fürdő) 4 2
10. Szilvágyi Zsolt (Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület) 4 2
teljes ranglisták >>

Pont - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Kozma Márk Norbert (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 21 2
2. Balogh Zoltán Ádám (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 21 2
3. Tömböly Dávid (CVSE Vulkán Fürdő) 18 2
4. Tiborc Patrik Norbert (Falco KC U20) 16 2
5. Németh Péter (S.A.K.K.) 15 2
6. Kerekes Gábor Ferenc (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 15 2
7. Fekete Zoltán (Cosmos Home) 14 2
8. Simon Bence János (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 13 2
9. Lovász Kristóf (S.A.K.K.) 13 2
10. Kulcsár András (Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület) 12 2
teljes ranglisták >>

Hárompontos - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Kulcsár András (Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület) 4 2
2. Galambos Mátyás (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 4 2
3. Kozma Márk Norbert (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 3 2
4. Simon Bence János (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 3 2
5. Lovász Kristóf (S.A.K.K.) 3 2
6. Szlávik Mátyás (Cosmos Home) 3 2
7. Németh Péter (S.A.K.K.) 2 2
8. Fekete Zoltán (Cosmos Home) 2 2
9. Bíró Emil Bálint (CVSE Vulkán Fürdő) 2 2
10. Szilvágyi Zsolt (Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület) 2 2
teljes ranglisták >>

Kétpontos dobások - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték (db) M.
1. Balogh Zoltán Ádám (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 10 2
2. Tömböly Dávid (CVSE Vulkán Fürdő) 8 2
3. Tiborc Patrik Norbert (Falco KC U20) 7 2
4. Kozma Márk Norbert (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 6 2
5. Kerekes Gábor Ferenc (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 6 2
6. Németh Kristóf Imre (Falco KC U20) 6 2
7. Orbán Tibor Ferenc (CVSE Vulkán Fürdő) 6 2
8. Gosztom Dániel Péter (Falco KC U20) 5 2
9. Gosztom Bálint Antal (Falco KC U20) 5 2
10. Pál Balázs (S.A.K.K.) 5 2
teljes ranglisták >>

Fault - ÁTLAG (min. 1 meccs)

P. Név Csapat Érték M.
1. Horváth Tibor (Cosmos Home) 5 2
2. Tömböly Dávid (CVSE Vulkán Fürdő) 4 2
3. Dóka Balázs (Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület) 4 2
4. Németh Balázs (CVSE Vulkán Fürdő) 4 2
5. Lovász Kristóf (S.A.K.K.) 3 2
6. Bíró Emil Bálint (CVSE Vulkán Fürdő) 3 2
7. Hérincs Róbert (CVSE Vulkán Fürdő) 3 2
8. Táncsics András (Pannonia SZSE) 3 2
9. Vígh Károly (Répcelaki SE) 3 2
10. Hock-Sirson Szilárd György (Pannonia SZSE) 3 2
teljes ranglisták >>

Bedobott büntetők - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 bedobott)

P. Név Csapat Érték M.
1. Fancsali András (Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület) 4 2
2. Horváth Dávid (Cosmos Home) 4 2
3. Kerekes Gábor Ferenc (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 3 2
4. Nagy Barnabás (Cosmos Home) 3 2
5. Tömböly Dávid (CVSE Vulkán Fürdő) 2 2
6. Tiborc Patrik Norbert (Falco KC U20) 2 2
7. Fekete Zoltán (Cosmos Home) 2 2
8. Bíró Emil Bálint (CVSE Vulkán Fürdő) 2 2
9. Kun Gergő (Répcelaki SE) 2 2
10. Silnicki Zoltán Mihály (Répcelaki SE) 2 2
teljes ranglisták >>

Büntető dobószázalék - ÁTLAG (min. 1 meccs, min. 2 kísérlet)

P. Név Csapat Érték M.
1. Fancsali András (Vasvári Kosárlabda Sport Egyesület) 100% (8/8) 2
2. Kun Gergő (Répcelaki SE) 100% (4/4) 2
3. Bíró Emil Bálint (CVSE Vulkán Fürdő) 100% (4/4) 2
4. Fekete Zoltán (Cosmos Home) 100% (4/4) 2
5. Purgai Bálint (Falco KC U20) 100% (2/2) 2
6. Nagy Barnabás (Cosmos Home) 75% (6/8) 2
7. Kerekes Gábor Ferenc (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) 75% (6/8) 2
8. Horváth Dávid (Cosmos Home) 50% (8/16) 2
9. Silnicki Zoltán Mihály (Répcelaki SE) 50% (4/8) 2
10. Tiborc Patrik Norbert (Falco KC U20) 50% (4/8) 2
teljes ranglisták >>

Tabellák

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu